Titles you rated
WandaVisionRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0