Series
Ratings
200
Road No. 1Rated ★ 2.0
Hooray for LoveRated ★ 2.0
JejoongwonRated ★ 3.0
My Precious ChildRated ★ 3.0
Likeable or NotRated ★ 4.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 1.0
StyleRated ★ 2.5
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 2.0
TomatoRated ★ 4.0
Me too, Flower!Rated ★ 1.0
Blade ManRated ★ 1.0- Sons and DaughtersRated ★ 3.0
Lovers of MusicRated ★ 2.0
Glory JaneRated ★ 1.5
Miss RipleyRated ★ 1.5
Glamorous TemptationRated ★ 2.0- Kuk HeeRated ★ 4.0
Five FingersRated ★ 1.0- Late BlossomRated ★ 2.0
Make a Woman CryRated ★ 1.0