Series
Ratings
63
Pretty Little LiarsRated ★ 4.5
Pretty Little LiarsRated ★ 4.5
Pretty Little LiarsRated ★ 4.5
Pretty Little LiarsRated ★ 4.5
Pretty Little LiarsRated ★ 5.0
Pretty Little LiarsRated ★ 4.5
Pretty Little LiarsRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0