Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 2.5
The PianistRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 2.5
TarzanRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0