Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
VagabondRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
ManiacRated ★ 4.0
YouRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Shining DaysRated ★ 4.0- SecretRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.5