Titles you rated
RememberRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
SignRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 1.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 3.0