Movies
Ratings
50
R-PointRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 3.5- Take OffRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
We Are BrothersRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 3.5