Titles you rated
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
Shoot Me in the HeartRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
Lifting King KongRated ★ 3.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
BoltRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 2.5