Series
Ratings
28
Skam France Season 3Rated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Extraordinary YouRated ★ 3.5- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 1.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
High SocietyRated ★ 2.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 1.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 1.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 2.0
High School King of SavvyRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0