Titles you rated
Money's WarfareRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.0
Nobunaga ConcertoRated ★ 4.0
Queen For Seven DaysRated ★ 4.0
100 Days My PrinceRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 2.5
EncounterRated ★ 3.5
Memories of the AlhambraRated ★ 1.5
TrapRated ★ 2.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 3.5