Titles you rated
August RushRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5