Titles you rated
- BodyguardRated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
RememberRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.5