Series
Ratings
36
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0- K-ON!Rated ★ 3.5
One PieceRated ★ 3.5
Star vs. the Forces of EvilRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
- Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 2Rated ★ 4.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
Darker Than Black: The Black ContractorRated ★ 4.5
Mushi-ShiRated ★ 5.0
Digimon TamersRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5