Movies
Ratings
521
The Man in the Iron MaskRated ★ 2.5
Batman & RobinRated ★ 2.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 3.0
Legend of the Red DragonRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
CasperRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 1.5
The Legend IIRated ★ 3.0
Underworld: EvolutionRated ★ 3.0
HookRated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 2.5
将軍Rated ★ 1.0
SopyonjeRated ★ 1.0
BattleshipRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 3.0
The AnimatrixRated ★ 1.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 1.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5