Titles you rated
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 2.0
The MartianRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 2.0
A River Runs Through ItRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 2.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 2.5
LavaRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0