Titles you rated
Fight For My WayRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 3.0
PresidentRated ★ 3.5
TV Novel: SamsaengiRated ★ 3.0
Golden BrideRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 2.5
What's Up FoxRated ★ 5.0
Glory JaneRated ★ 3.0
Five FingersRated ★ 3.5
Ohlala CoupleRated ★ 4.0
Paradise RanchRated ★ 2.0
Fashion KingRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
Hwang Jin YiRated ★ 5.0