Series
Ratings
20
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
RomeRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.5
RomeRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5