Titles you rated
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
HouseRated ★ 3.0
White CollarRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 4.5
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5- GokusenRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.5- DexterRated ★ 4.5
- The Lost RoomRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.5