Titles you rated
Before SunriseRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 4.5
The FounderRated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Hijack 1971Rated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
UnstoppableRated ★ 1.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0