Titles you rated
TazzaRated ★ 4.0- Jang Gil SanRated ★ 2.0
LobbyistRated ★ 2.0
A Man Called GodRated ★ 2.0
Master of NoneRated ★ 5.0
ResetRated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 4.5- Emperor of the SeaRated ★ 3.0
Heartless CityRated ★ 4.0
BloodRated ★ 2.0
All InRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 3.5
God's Quiz Season 2Rated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 3.5
My Lovely GirlRated ★ 2.5
Lovers of MusicRated ★ 4.0