Movies
Ratings
23
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
Daytime Shooting StarRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 2.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0