Series
Ratings
15
Sweet 18Rated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0