Titles you rated
28 Years LaterRated ★ 2.5
National Theatre Live: FrankensteinRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
The TwitsRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 3.0
TRON: AresRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
HyakuemuRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Miyazaki: Spirit of NatureRated ★ 3.0
MaruRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5