Titles you rated
IRISRated ★ 3.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 0.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 2.5
PastaRated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 3.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 0.5
Lucky RomanceRated ★ 0.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 1.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0