Titles you rated
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
Like CrazyRated ★ 5.0
Hill of FreedomRated ★ 4.5
Frances HaRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
StokerRated ★ 4.5
Being John MalkovichRated ★ 5.0
ShameRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0