Movies
Ratings
119
UnfriendedRated ★ 5.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 5.0
DevilRated ★ 5.0
Whispering CorridorsRated ★ 5.0
Wrong TurnRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 5.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 5.0
Bloody ReunionRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 5.0
One Missed CallRated ★ 5.0
Saw VRated ★ 5.0
Cube²: HypercubeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The ExorcistRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 5.0
Saw 3DRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0