Series
Ratings
57
KiddingRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Wok of LoveRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5- Reckless ChallengeRated ★ 5.0
- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 4.0
JTBC LectureRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.0- Unanswered questionsRated ★ 5.0
Love NaggersRated ★ 2.5
Love NaggersRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Love NaggersRated ★ 3.0- Ladies of the PalaceRated ★ 3.0
Giant Peng TVRated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5