Titles you rated
Knives OutRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.5
QuickRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0