Titles you rated
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
You Are All SurroundedRated ★ 2.5
Bad GuyRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 4.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 3.5
Orange MarmaladeRated ★ 2.0
Couple or TroubleRated ★ 2.0
My GirlRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 2.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.0