Titles you rated
District 9Rated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
FrequencyRated ★ 4.0
ContactRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5