Movies
Ratings
137
Lone SurvivorRated ★ 1.5
Miss GrannyRated ★ 1.0
TangledRated ★ 1.0
Z for ZachariahRated ★ 1.0
The FakeRated ★ 1.0
The Social NetworkRated ★ 1.0
TraffickersRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 5.0
Spy NationRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 5.0
CitizenfourRated ★ 2.0
Beasts of the Southern WildRated ★ 1.0
Dead Poets SocietyRated ★ 0.5
Jesus HospitalRated ★ 0.5
Camille RewindsRated ★ 0.5
Thanks for SharingRated ★ 1.0
Panic RoomRated ★ 4.0
Mr. NobodyRated ★ 1.0
AwakeningsRated ★ 3.0
A Thousand Times Good NightRated ★ 3.5