Titles you rated
TempestRated ★ 1.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
365: Repeat the YearRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
The StrangerRated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.5
KairosRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Behind Her EyesRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Beyond EvilRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
Our BluesRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0