Titles you rated
- A Day to ActRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
LoganRated ★ 3.0
A Dog's PurposeRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The Light Between OceansRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
A Single ManRated ★ 4.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.5
A Man and a WomanRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0