Titles you rated
The King's AffectionRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.0
Thank YouRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Two and a Half MenRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 2.5
Chicago FireRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.0- 특수사건전담반 TENRated ★ 3.5
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0