Titles you rated
The Face ReaderRated ★ 3.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0
CandymanRated ★ 3.0
KafkaRated ★ 3.0- AliveRated ★ 3.0
Incident on and Off a Mountain RoadRated ★ 3.0
In the Mouth of MadnessRated ★ 4.0
CronosRated ★ 4.0
The Devil's BackboneRated ★ 3.0
The Amityville HorrorRated ★ 3.0
The Hills Have Eyes 2Rated ★ 2.0
The Hills Have EyesRated ★ 4.0
The FacultyRated ★ 3.0
The RingRated ★ 3.0
The OmenRated ★ 3.0
Event HorizonRated ★ 4.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
The CellRated ★ 3.0
Saw IVRated ★ 3.0
30 Days of NightRated ★ 2.0