Movies
Ratings
60
Man of SteelRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Children...Rated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0