Movies
Ratings
493
The Great BattleRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
SullyRated ★ 3.5
SaltRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 3.0