Series
Ratings
33
Winter SonataRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Under the DomeRated ★ 3.0- DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5