Movies
Ratings
883
Porco RossoRated ★ 2.5
The LunchboxRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 1.5
ArdorRated ★ 3.0
NoahRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
Another FamilyRated ★ 2.5
Non-StopRated ★ 3.5
Omae Umasou Da naRated ★ 4.0
A LoveRated ★ 2.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Days of Being WildRated ★ 3.0
Bagdad CafeRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 3.5
The Big BlueRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5