Movies
Ratings
47
Miss GrannyRated ★ 4.0
Faces in the CrowdRated ★ 3.0
Mary and MaxRated ★ 3.0
Me, Myself and MumRated ★ 4.0
MadeleineRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
700 Days of Battle: Us vs. the PoliceRated ★ 2.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Shanghai CallingRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
Bring It On: All or NothingRated ★ 4.0
Johnny English RebornRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.0
The VowRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 3.0