Movies
Ratings
144
School of RockRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0