Titles you rated
TwentyRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
Assassination Classroom The Movie: 365 DaysRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
AwakeRated ★ 3.0
Boruto: Naruto the MovieRated ★ 3.5
Naruto the Movie: The LastRated ★ 3.5
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The Brand New TestamentRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0