Series
Ratings
31- Interviews with Monster GirlsRated ★ 4.0
Masamune-kun's RevengeRated ★ 3.5
Mr. OsomatsuRated ★ 3.5
Saekano: How to Raise a Boring GirlfriendRated ★ 4.0
In Another World with My SmartphoneRated ★ 3.5
Heartless CityRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- 監獄学園-プリズンスクール-Rated ★ 3.5
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 3.5
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Dragon Ball GTRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Gintama.Rated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 3.5- Fairy TailRated ★ 3.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0