Titles you rated
She Was PrettyRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 3.0
I Remember YouRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
JejoongwonRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.5
Me too, Flower!Rated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.0- Smile, YouRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 2.5
Let's EatRated ★ 2.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5
All My Love For YouRated ★ 2.5
IljimaeRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5