Series
Ratings
34
Orange DaysRated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 1.0
She Was PrettyRated ★ 1.5
Awkward.Rated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5- Harry's Law Season 2Rated ★ 4.0
Harry's LawRated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 5.0
The IT CrowdRated ★ 4.5- The IT CrowdRated ★ 4.5
The IT CrowdRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 3.0
- SkinsRated ★ 3.0
- SkinsRated ★ 3.5
- SkinsRated ★ 4.0
- SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5