Titles you rated
Knives OutRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Love at Second SightRated ★ 4.0
Something's Gotta GiveRated ★ 4.0
1917Rated ★ 5.0
ShopliftersRated ★ 4.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
ArgoRated ★ 4.5
AshfallRated ★ 0.5
Brad's StatusRated ★ 2.5
100 ThingsRated ★ 3.5
CriminalRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
EqualsRated ★ 4.0