Series
Ratings
91
SherlockRated ★ 5.0
GourmetRated ★ 3.5
1% of AnythingRated ★ 4.0
Me too, Flower!Rated ★ 2.5
IRIS 2Rated ★ 2.5- Smile, YouRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 3.5
The King of DramasRated ★ 2.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
Angel EyesRated ★ 3.5
Two WeeksRated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
MonstarRated ★ 2.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
Three DaysRated ★ 4.0
Prime Minister and IRated ★ 2.0
My Rosy LifeRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 2.5
Three BrothersRated ★ 3.5