Movies
Ratings
200
Cats & Dogs: The Revenge of Kitty GaloreRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
John CarterRated ★ 4.0
Ri¢hie Ri¢hRated ★ 5.0
R.I.P.D.Rated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
EnchantedRated ★ 3.0
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 5.0
LovelaceRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
The Sisterhood of the Traveling Pants 2Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0