Titles you rated
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.5
Salut d’AmourRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 4.5
The Jungle BookRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5