Titles you rated
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
ClickbaitRated ★ 4.0
MineRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.5
RatchedRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
The GreatRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Tiger King: Murder, Mayhem and MadnessRated ★ 4.0
VeepRated ★ 4.0
VeepRated ★ 3.5
VeepRated ★ 4.0
VeepRated ★ 4.0